مراقبت های بعد از جراحی لیفت بازو

محتوا

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین]

مراقبت های بعد از جراحی لیفت بازو

دوره ی درمان و نقاهت بعد از لیفت بازو، ممکن است پانسمان یا بانداژ  روی برش های عمل لیفت بازو ی شما قرار داده شود و مکن است  جراحی زیبایی برای بازوی شما ، گن مخصوصی را تجویز نماید که باید قبل از انجام جراحی خریدار شود تا بلافاصله بعد از عمل، پوشیده شود. این گن کمک می کند تا تورم به کمترین میزان خود برسد و همچنین به دلیل برش هایی که در پوئست و عضلات خورده است، کمی سست شده اند و با پوشیدن این گن می توان فرم جدید را ایجاد و حفظ نمود و از باز شدن بخیه ها نیز پیشگیری کرد.

مراقبت های بعد از جراحی لیفت بازو

همچنین ممکن است برای خارج کردن خونابه ها از یک لوله ی نازک و کوچک بعد از جراحی استفاده شود که موقتی است و بعد از تخلیه این مایعات اضافی از بدن جدا می شود.

برخی از مراقبت های بعد از جراحی لیفت بازو

خانم دکتر تمدن جراح زیبایی، بعد از انجام جراحی لیفت بازو یک سری از مراقبت ها را در اختیار بیمار می گذارد تا فرد به نتیجه ی دلخواه خود برسد. انجام دقیق مراقبت ها بعد از جراحی  بسیار مهم است . مراقبت هایی که جراح زیبایی به افراد توصیه می کند با توجه به شرایط افراد است  و ممکن است با توجه به این شرایط با هم متفاوت باشد. اما مواردی کلی در ادامه در اختیارتان گذاشته می شود.

 • دستور العمل هایی خاص در خصوص مراقبت از بخش جراحی شده و تخلیه مایعات اضافی
 • نحوه و میزان دارو های مصرفی تجویز شده . که در این مرجحله ممکن است جراح دارو های مسکن و آنتی بیوتیک برای کاهش درد و عفونت تجویز نماید.
 • تعیین زمان مراجعه ی بعدی که توسط جراح زیبایی تعیین می شود.

حتما از جراح لیفت بازوی خود در خصوص موارد زیر سوال نمایید

 • بعد از انجام جراحی لیفت بازو نتیجه ی جراحی چه می شود؟
 • چه دارو هایی باید مصرف شود یا مصرف نشود؟
 • آیا بعد از جراحی نیاز به پانسمان است ؟ تا چه مدت باید باشد؟
 • پوشیدن گن بعد از جراحی اجباری است؟
 • تا چه مدت باید این گن ها را پوشید؟
 • آیا بخیه ها کشیدنی است؟ چه زمانی باید مراجعه مجدد شود؟
 • چه زمانی می توان شروع به ورزش نمود؟

افرادی که به خانم دکتر روناک تمدن برای انجام جراحی لیفت بازو مراجعه می کنند در خصوص مراقبت های بعد از لیفت بازو سوالاتی را می پرسند. برای دریافت مشاوره در این خصوص می توانید به خانم دکتر تمدن مراجعه نمایید و برای دریافت وقت مشاوره می توانید با شماره های  36604656- 32517579- 026 تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید از اینستاگرام دکتر تمدن دیدن فرمایید.

در ادامه خانم دکتر روناک تمدن به برخی از این سوالات پاسخ خواهند داد:

 • با توجه به این که چه میزان از باوز نیاز به جراحی دارد می توان نتیجه را تاحدودی قبل از جراحی مشخص نمود.
 • همچنین همانطور که گفته شد، برخی از دارو ها با توجه به شرایط فرد تجویز می شود مصرف شود. بیان این نکته ضروری است که برخی از دارو از قبل از جراحی تا بعد از جراحی نباید مصرف شوند که جراح لیفت بازو در این مورد با شما صحبت خواهند نمود به طور کلی مصرف داروهایی مانند آسپرین از قبل تا بعد از جراحی ممنوع است.
 • میزان زمان مورد نیاز برای پوشیدن گن با توجه به گستردگی جراحی متفاوت است ولی بین دو هفته تا یک ماه متغیر است.
 • برای انجام ورزش بعد از جراحی لیفت بازو، توصیه می شود تا بعد از جراحی دست و بازو ها را تکان داد و فعالیت های عادی را از سر گرفت ولی انجام فعالیت و ورزش های سنگین تا حدود 6 هفته بعد از جراحی نیز نباید انجام شود.

 سایر موارد را باید از جراح لیفت بازو خود حتما جویا شوید.

سایر خدمات دکتر روناک تمدن جراح عمومی در کرج 

جراحی لیفت بازو 

لیفت سینه 

ماموپلاستی 

پروتز سینه 

سوالات متداول جراحی پروتز سینه

دکتر روناک تمدن

متخصص جراح عمومی و دارای بورد تخصصی، دارای گواهی نامه دوره تکمیلی بیماریهای پستان از مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه شهید بهشتی متمرکز در جراحی های درمانی پستان (تشخیص و نمونه برداری از توده های خوش خیم و بد خیم و جراحی های درمانی)

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
Call Now Button