(026)32 51 75 79 - 09057169397
کرج، عظیمیه، میدان مهران، جنب بانک مسکن، ساختمان میلاد ، طبقه 2، واحد 6

ماستوپکسی در کرج

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین]

ماستوپکسی

ماستوپکسی یا همان لیفت سینه از جمله جراحی های زیبایی سینه است دربین خانم های خاهان زیبایی و جوانی مطرح است. علت انجام ماستوپکسی زیاد است که در ادامه به توضیح این موارد خواهیم پرداخت.

افتادگی سینه و علت آن

افتادگی سینه میراث متداول مادری، پرستاری و نیروی گرانش است که عوارض آنها را می گیرد و تأثیر بارداری و فاصله گرفتن سینه ها با شیردهی باعث می شود بافت های فیبری که از پستان ها درحفظ شکل جوانی سینه پشتیبانی می کنند، تجزیه شوند و پوست کشیده شود.

ماستوپکسی

با بزرگ شدن سینه ها، سینه های حفظ نشده در پوست کشیده می شوند و  وزن زیاد، آنها را به سمت پایین می کشد. وزنه زدن و سپس از کنار گذاشتن آن می تواند همین تأثیر را داشته باشد. روند پیری نیز به همین ترتیب انجام می شود، به همین دلیل زنان از ظاهر سینه های افتادگی خود بیزار هستند.

جراحی ماستوپکسی چیست؟

جراحی ماستوپسی ، که معمولاً به عنوان لیفت سینه شناخته می شود، عملی برای از بین بردن پوست اضافی شل از سینه و بالا بردن و تغییر شکل مجدد آنهاست تا جوان تر به نظر برسد.

چرا پستان ها افتاده میشود؟

پستان ها به طور طبیعی با افزایش سن، بعد از بارداری و شیردهی و بعد از کاهش وزن ، تغییر شکل داده و فرمی کشیده پیدامی کنند. این امر به این دلیل است که پوست و رباطهای فیبری پستان کشیده می شوند بنابراین بافت پستان، پشتیبانی نمی شود. مجددا حمایت فیبری سینه ها امکان پذیر نیست، اما می توان با از بین بردن پوست اضافی ، اصلاح مجدد بافت سینه و حرکت دادن نوک سینه ها به بهترین حالت روی سینه های جدید ، آنها را دوباره شکل داد. گزینه های دیگر کاهش اندازه آئرولا (پوست تیره تر اطراف نوک پستان) یا بزرگ شدن سینه ها به طور همزمان است.

لیفت سینه می تواند سینه ها را محکم تر و زیبا تر کند. بعد از بالا آمدن پستان ممکن است از نظر اجتماعی و شخصی راحت تر باشید. بهترین نتایج مربوط به زنانی است که دارای سینه های کوچک و مبهم هستند ، اما سینه ها به هر اندازه ای قابل برداشتن هستند. نتایج حاصل از لیفت سینه  به اندازه سینه بستگی دارد.

پستان ها به طور طبیعی با افزایش سن ، بعد از بارداری و شیردهی و بعد از کاهش وزن ، تغییر شکل داده و فرمی کشیده پیدامی کنند. می توانید با خانم دکتر تمدن در خصوص ماستوپکسی مشورت نمایید. برای دریافت وقت مشاوره می توانید با شماره های  36604656- 32517579- 026 تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید از اینستاگرام دکتر تمدن دیدن فرمایید.

قبل از عمل چه خواهد شد؟

شما با جراح خود ملاقات خواهید کرد تا در مورد دلیل جراحی و آنچه می خواهید صحبت کنید. جراح هر بیماری را که در گذشته داشته اید را یادداشت می کند. آنها همچنین از هر دارویی که در آن استفاده می کنید از جمله داروهای گیاهی و داروهایی که توسط پزشک تجویز  شده و یا نشده است را می پرسد. جراح شما سینه های شما را معاینه می کند ، و ممکن است برای سوابق پزشکی تعدادی عکس بگیرد. آنها از شما سؤال می کنند که آیا می خواهید در طول معاینه شخصی، با شما باشد یا خیر  و از شما می خواهند برای گرفتن ، ذخیره و استفاده از عکسها فرم رضایت نامه امضا کنید. جراح قد و وزن شما را اندازه می گیرد تا اطمینان حاصل شود که انجام یک عمل بی خطر است. اگر اضافه وزن دارید یا قصد بارداری دارید ، جراح شما ممکن است پیشنهاد کند که عمل را به تاخیر بیاندازید.

عمل جراحی چگونه انجام می شود؟

انواع مختلفی از جراحی لیفت سینه وجود دارد. بهترین نوع لیفت سینه برای شما بستگی به اندازه سینه و نتیجه مورد انتظار شما دارد. انواع مختلف لیفت باعث ایجاد زخم های مختلف روی سینه ها می شود. هر میزان ارتفاع را برای لیفت سینه انتخاب کنید ، زخم ها هنگام پوشیدن لباس معمولی ، سینه بند و بیکینی قابل رویت نیستند. متداول ترین نوع ماستوپکسی ، با برش در اطراف آئولا و عمودی زیر پستان است. گاهی اوقات برش در زیر پستان ایجاد می شود تا شکل لنگر ایجاد شود. پوست اضافی از زیر پستان برداشته می شود ، پستان به یک مخروط سفت تر تغییر شکل می یابد و نوک سینه ها به سطح بالاتری منتقل می شوند. اندازه آئرولا نیز می تواند کاهش یابد.

اگر سینه های شما کوچک و همچنین افتادگی پوست است ، می توانید آنها را با پروتز سینه بزرگ کنید. داشتن پروتزسینه تنها راه افزایش قابل توجه در پستانها است ، اما وزن آنها می تواند باعث شود که به مرور زمان پستان دوباره افت پیدا کند.

خدمات دکتر روناک تمدن جراح زیبایی در کرج 

لیفت سینه 

پروتز سینه 

لیفت و پروتز سینه همزمان

دکتر روناک تمدن

متخصص جراح عمومی و دارای بورد تخصصی، دارای گواهی نامه دوره تکمیلی بیماریهای پستان از مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه شهید بهشتی متمرکز در جراحی های درمانی پستان (تشخیص و نمونه برداری از توده های خوش خیم و بد خیم و جراحی های درمانی)

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
Call Now Button