لیفت باسن در کرج

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین]

لیفت باسن

جهان امروز،جهان زیبایی و زیباتر دیده شدن است و از این روست که علاقه ای روزافزون به  زیبایی فیزیک بدن یا همان فیت نس بدل به دانش مورد علاقه مردم شده و پزشکان مستعد را به دنبال کسب خود کشانده است. از جمله این دغدغه ها در افراد داشتن فرم باسنی زیبا ولیفت باسن است.

لیفت باسن

فرم باسن از آن جهت اهمیت دارد که افراد در بسیاری از مجالس که باید با لباس های رسمی به آنها بروند مایلند از اندام بهتری برخوردار باشند و بدن آنها در بین افراد از زیبایی بیشتر بهره ببرد.

پیش از این افراد با استفاده از پروتزهای مصنوعی باسن در مجالس عروسی ویا مهمانی ها و جشن های تولد برای ساعاتی از زیبایی اندام بهره می بردند که البته بدون شک با اشکالات همراه بوده و هست چرا که چسباندن شی ای مصنوعی به خود قطعا با احساس رضایت کامل همراه نیست و به نوعی فرد را با زیبایی عاریه ای روبرو می کند.

علت لیفت باسن در خانم ها 

اما حالا دیگر خواست افراد به ویژه خانم ها برای داشتن اندام زیبایی تنها منحصر به مجالس نیست که قرار باشد تنها ساعاتی از زیبایی بهره مند شوند؛آنها مایلند در تمام اوقات و حتی در زمانهایی که به تنهایی روبروی آینه قدی ایستاده اند  نیز از دیدن اندام زیبایشان در لباس لذت ببرند و دیگران آنها را به سبب داشتن فیزیک زیبا و مناسب مورد تحسین قرر دهند.

لیفت باسن چگونه انجام می شود؟

از این رو بوده که در جراحی  زیبایی تکنیک های متنوع لیفت باسن رایج شده است و اکنون یک راهکار عالی و دایمی در این زمینه یعنی تزریق چربی باسن و لیفت باسن است. تزریق چربی به باسن که با یک عمل سرپایی صورت می پذیرد و  لازم به هیچ نوع نگرانی نیست زیرا طی این عمل تنها چربی های تزریقی به باسن به منظور فرم دهی بدن بوده و بعد از برداشتن چربی از برخی از نواحی دیگر بدن، به باسن تزریق می شوند.پس خبری از چربی و یا ژلی که از بیرون از بدن شما آمده باشد نیست؛شما تنها به کمک خودتان زیباتر می شوید.

 برای دریافت مشاوره و راهنمایی در خصوص لیفت باسن می توانید به خانم دکتر تمدن مشورت نمایید. برای دریافت وقت مشاوره می توانید با شماره های  36604656- 32517579- 026 تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید از اینستاگرام دکتر تمدن دیدن فرمایید.

نتایج لیفت باسن با تزریق چربی

جالب است که بدانید شما پس ازانجام عمل می توانید طی ٣یا٤هفته بار دیگر به فعالیت روزانه خود بازگردید؛با این تفاوت اساسی که حالا دیگر شاداب تر و جذاب تر به نظر می رسید و این اعتماد بنفس اجتماعی شما را صدچندان می کند.

احتمالا ندانید که شما میتوانید طبق سلیقه خودتان برای زیباتر شدن باسن خود نظر بدهید و مدلهای مختلفی که حالا دیگر در دانش و تکنیک اعمال جراحی زیبایی دست یافتنی هستند را انتخاب کنید؛مثلا فرم برزیلی و …

ییشتر بخوانید
چه افرادی باید لیفت سینه انجام دهند؟

شما میتوانید با مشاوره با یک پزشک جراح  زیبایی در کرج بهترین مدل را انتخاب کرده و خیلی آسان و سریع به آرزوی خود برای داشتن باسن و اندامی زیبا برسید. خانم دکتر روناک تمدن می توانند در خصوص لیفت باسن و روش های متنوع آن راهنمایی های زیادی کرده و شما را به هدفتان که زیبایی اندام است برساند.

همچنین در صورتی که نمی توانید اگر از روش تزریق چربی به باسن برای لیفت باسن بهره ببرید ، روش دیگر یعنی جراحی پروتز باسن را دکتر روناک تمدن توصیه خواهند کرد.

دکتر روناک تمدن

متخصص جراح عمومی و دارای بورد تخصصی، دارای گواهی نامه دوره تکمیلی بیماریهای پستان از مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه شهید بهشتی متمرکز در جراحی های درمانی پستان (تشخیص و نمونه برداری از توده های خوش خیم و بد خیم و جراحی های درمانی)

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه
Call Now Button