زاویه دار کردن صورت در کرج

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین]

امروزه روش های بسیاری برای دو چندان کردن زیبایی و جذابیت وجود دارد، هر کدام از این عمل های زیبایی را براساس نیاز و مزایا منحصر به فردی که دارند انتخاب می کنند. همانطور که می دانید صورت یکی از نقاط اصلی از زیبایی در بدن محسوب می شود و با اولین برخورد جلوه دیگر از شما دارد، به همین خاطر اغلب عمل های زیبایی در صورت انجام می شوند.

عمل زاویه دار کردن صورت هم یکی از همان روش های است که با روش جراحی و بدون جراحی هم ممکن می شود. روش های جراحی برای افرادی که می خواهند عمل های غیر تهاجمی تری را تجربه کنند پیشنهاد می شود و اما عمل های جراحی زاویه دار کردن صورت طول عمر بیشتری دارد.

تزریق چربی به زاویه فک

در ادامه دکتر روناک تمدن جراح عمومی در کرج و جراح زیبایی صورت در خصوص روش های زاویه دار کردن صورت بیشتر توضیح خواهند داد.

زاویه دار کردن صورت چیست؟

به مجموعه عمل های جراحی و غیر جراحی که به منظور زاویه دار کردن صورت به V شکل اختصاص داده می شود که برای به دست اوردن چهره ای زییا و جذاب تر انجام می شود. افرادی که عمل زاویه دار کردن را انجام داده اند با صورت های بادامی و بیضی شکل هم شناخته می شوند.

انواع روش های زاویه دار کردن صورت

انتخاب روش زاویه دار کردن صورت با توجه به نیاز فرد و ماندگاری آن توسط دکتر روناک تمدن جراح زیبایی صورت در کرج پیشنهاد داده می شود.

روش های غیر جراحی

 1. تزریق چربی به صورت: یکی از روش های ایمن و غیر جراحی زاویه دار کردن صورت است که با استفاده از چربی های انباشته شده در برخی از نقاط بدن خود فرد که چربی در مناطق اشباع شده انجام می شود، به گونه ای که با طی کردن فرآیندی بسی طولانی عمل استخارج چربی و بعد پالایش و شستشوی آن برای تزریق این چربی ها به صورت به منظور ترمیم و بازسازی نقاط مختلف صورت تزریق می شود.
 2. تزریق ژل: نوعی دیگر از عمل های غیر جراحی زاویه دار کردن صورت است که با تزریق بهترین برند ژل ها انجام می شود، به طور معمول سه نوع ژل در بازار موجود است که بهترین آن ها ژل های موقتی به نام هیالورونیک اسید هستند و هیچ گونه واکنش آلرژیکی به افراد نشان نمی دهد به همین خاطر می توان گفت این روش هم ایمن است.
 3. تزریق بوتاکس: با کمک روش و تزریق سم بوتولینیوم یا همان بوتاکس می توان به لیفت گردن بدون جراحی پرداخت.

*روش های غیر جراحی نیاز به تمدید مجدد دارند ولی روش های عمل جراحی دائمی و ماندگار خواهند بود.

تزریق چربی به صورت

روش های جراحی عمل زاویه دار کردن

روش های جراحی عمل زاویه دار کردن  صورت عبارت اند از:

 1. کاشت پروتز چانه: این عمل تحت بیهوشی عمومی با بی حسی موضعی در بیمارستان ها یا کلینیک های تخصصی با تجهیزات مناسب انجام می شود و جزو عمل های جراحی زاویه دار کردن صورت محسوب می شوند. در این روش با ایجاد برشی در زیر چانه و داخل دهان پروتز مخصوص چانه کار گذاشته می شود. مدت زمان صرف شده برای این نوع از عمل معمولاٌ از 45-90 دقیقه متغیر می باشد. البته که زمان صرف شده به عوامل متعددی بستگی دارد.
 2. کوچک کردن فک: در این روش جراحی عمل زاویه دار کردن صورت مقداری فک فرد بنا بر نظر جراح و اصول زیبایی شناختانه تراشیده می شود تا زاویه دلخواه شکل بگیرد و صورت کشیده ایجاد شود.
 3. بزرگ کردن چانه: از آن تحت عنوان عمل ژنیوپلاستی هم یاد می کنند و شامل جراحی های استخوانی کردن صورت می شود.
 4. کوچک کردن چانه: در این روش برش های بسیار ظریفی از داخل دهان یا زیر چانه ایجاد می شود تا با استفاده از ابزار مخصوصی استخوان های موجود در این ناحیه را از نوک چانه جدا شود و در نهایت به تغییر شکل و برداشتن مقداری از استخوان های اضافه می انجامد.
 5. لیفت گردن: در این عمل شل شدگی پوست و عضلات گردن برداشته می شوند، زیرا صورت عضوی است که به گردن متصل است و لیفت گردن یا همان صاف شدن پوست ناحیه گردن در زیبایی صورت تاثیر گذار است.
 6. جراحی غبغب: غبغب به شل شدگی یا آویزانی پوست ناحیه گردن و زیر چانه گفته می شود که برای داشتن ظاهری زیبا و جذاب باید این قسمت را حذف نمود تا صورت شکلی استخوانی به خود بگیرد. به منظور جراحی غبغب و برداشتن چربی های اضافی میتوان از لیپوساکشن و یا لیپوماتیک برای خارج کردن چربی ها استفاده کرد.
ییشتر بخوانید
پیکر تراشی در کرج

زاویه دار کردن صورتچه کسانی کاندیدای مناسبی برای عمل زاویه دار کردن صورت هستند؟

این نوع عمل زیبایی به آن دسته از افرادی که چانه های عقب رفته ای دارند بسیار توصیه می شود و می توانند شکل مناسبی از چهره خود ایجاد کنند. حتی آن هایی که چانه ای نوک تیز یا مربعی شکل دارند و اندازه بینی شان با صورت شان متناسب نیست و بینی برجسته ای دارند، البته کسانی که گردن فربه و پر چربی دارند بسیار مناسب انجام این نوع عمل ها هستند.

عمل زاویه دار کردن صورت هم یکی از همان روش های است که با روش جراحی و بدون جراحی هم ممکن می شود. روش های جراحی برای افرادی که می خواهند عمل های غیر تهاجمی تری را تجربه کنند پیشنهاد می شود و اما عمل های جراحی زاویه دار کردن صورت طول عمر بیشتری دارد. برای انجام عمل زاویه دار کردن می توانید به خانم دکترروناک تمدن مراجعه نمایید. برای دریافت وقت مشاوره می توانید با شماره های  36604656- 32517579- 026 تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید از اینستاگرام دکتر تمدن دیدن فرمایید.

هزینه عمل زاویه دار کردن صورت چقدر است؟

با توجه به این که هزینه ی هر کدام از این روش های عمل زاویه دار کردن صورت منوط به نیاز شما به آن ها است نمی توانیم قیمتی واحد از این عمل زیبایی به شما ارائه دهیم. اما پارامتر های بسیاری بر برآورد هزینه دخیل می باشند که در ادامه در اختیارتان قرار می دهیم تا برنامه ریزی ای بودجه ای داشته باشید.

 • هزینه دستمزد جراح که به میزان تخصص، تبحر، تجربه و موقعیت مکانی وی بستگی دارد.
 • کیفیت و کمیت تجهیزات و دستگاه های موجود در مطب یا کلینیک
 • نوع بیمارستان محل جراحی از جهت دولتی و خصوصی بودن آن
 • میزان دسترسی و محل سکونت شما به مطب پزشک

نتیجه گیری

برای اینکه به بهترین نتیجه ممکن دست یابید به شما پیشنهاد می کنیم از بهترین جراح های زیبایی در محل سکونت تان کمک بگیرید، به عنوان مثال بهترین جراح زیبایی در کرج که هم اکنون در حال فعالیت و خدمت رسانی به مراجعه کنندگان هستند.

زیرا دیگر نیازی به صرف زمان و هزینه های گزاف نیست.

دکتر روناک تمدن

متخصص جراح عمومی و دارای بورد تخصصی، دارای گواهی نامه دوره تکمیلی بیماریهای پستان از مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه شهید بهشتی متمرکز در جراحی های درمانی پستان (تشخیص و نمونه برداری از توده های خوش خیم و بد خیم و جراحی های درمانی)

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه
Call Now Button