(026)32 51 75 79 - 09057169397
کرج، عظیمیه، میدان مهران، جنب بانک مسکن، ساختمان میلاد ، طبقه 2، واحد 6

جراح ماموپلاستی خوب در کرج

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین]

جراح ماموپلاستی خوب در کرج

چگونه جراح پلاستیک را برای جراحی ماموپلاستی انتخاب کنم؟ این سوالی است که بسیاری از خانم ها از دکتر روناک تمدن می پرسند و می خواهند بدانند که یک جراح ماموپلاستی خوب چه ویژگی هایی دارد.

در ادامه به توضیح شرایط و ویژگی های جراح ماموپلاستی خوب و انتخاب آن می پردازیم.

جراح ماموپلاستی خوب در کرج

جراحی ماموپلاستی انتخاب های زیادی را در بر می گیرد. اولین و مهمترین انتخاب جراحی است که دارای تخصص و تجربه در حوزه ی جراحی ماموپلاستی است و تعداد زیادی جراحی را در این حوزه انجام داده است.

اگر جراح ماموپلاستی خوب دارای ویژگی های زیر باشد می توان به او اطمینان کرد و جراحی را نزد او انجام داد:

  • فارغ التحصیل از دانشکده پزشکی معتبر
  • دارای گواهینامه های معتبر و اصل در خصوص جراحی ها باشد.
  • جراحی را در مراکز جراحی معتبر ، دارای مجوز دولتی یا دارای مجوز جراحی انجام دهد
  • همچنین از اخرین اخبار و اطلاعات روز دنیا در خصوص جراحی ماموپلاستی خبر داشته باشد و بتواند به آن ها عمل کند.

برخی خصوصیات دیگر جراح ماموپلاستی خوب

برای بیمار ارزش قائل شود و زمانی را برای صحبت های بیمار اختصاص دهد. زیرا بیمار قبل و بعد از جراحی دارای سوالات و ابهامات زیادی است و از جراح ماموپلاستی خود انتظار دارد تا به این سوالات پاسخ دهد. پس باید جراح صبور باشد و به تمامی سوالات و ابهامات بیمار پاسخ دهد.

جراح ماموپلاستی خوب باید تمامی مراحل جراحی ا به بیمار توضیح دهد و انتظاراتی که از بیمار دارد را بیان کند. به طور مثال جراح ماموپلاستی از کاندید ماموپلاستی می خواهد که موارد زیر را یک به یک بیان کند:

  • تمامی سوابق بیماری و پزشکی را بیان کند
  • سوابق جراحی گذشته را در محل جراحی و یا سایر بخش ها به علاوه ی علت جراحی را بیان کند.
  • داروهای مصرفی را باید با میزان مصرف دارو ها بیان کند تا جراح بتواند در خصوص میزان مصرف آن قبل و بعد از جراحی تصمیم بگیرد. زیرا استفاده از برخی از دارو ها مانند آسپرین قبل و بعد از جراحی های زیبایی باید محدود و حتی قطع شود.
  • در خصوص مراقبت های بعد از ماموپلاستی و اقداماتی که باید انجام شود باید به کاندید جراحی ماموپلاستی توضیح داده شود. با انجام دقیق این موارد می توانید در رسیدن به نتیجه عالی بعد از جراحی تاثیر بسیاری بگذارید.
  • انتخاب بهترین روش جراحی برای رسیدن به نتیجه بهتر بعد از جراحی بسیار مهم است که این توسط جراح ماموپلاستی انجام می شود. زیرا باعث می شود تا کمترین عوارض و بهترین نتیجه به دست آید.

برای انجام جراحی ماموپلاستی انتخاب یک جراح زبردست و ماهر می تواند بسیار کمک کننده باشد. برای دریافت مشاوره و راهنمایی در خصوص انتخاب جراح ماموپلاستی خوب در کرج می توانید به خانم دکتر تمدنمشورت نمایید. برای دریافت وقت مشاوره می توانید با شماره های  36604656- 32517579- 026 تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید از اینستاگرام دکتر تمدن دیدن فرمایید.

ممکن است افراد به جای جراحی ماموپلاستی به سایر جراحی های زیبایی احتیاج داشته باشند. در این مرحله باید جراح ماموپلاستی خوب بعد از معاینات فیزیکی و بررسی های لازم ، جراحی را به کاندید جراحی پیشنهاد دهد که نتیجه بهتری را در بر داشته باشد. به طور مثال فردی برای جراحی ماموپلاستی کاندید می شود ولی نیاز به جراحی لیفت سینه نیز دارد. که در این جاست که جراح خوب زیبایی سینه است که نوع و میزان جراحی را انتخاب می کند.

توصیه می شود در انتخاب جراح ماموپلاسیتی خوب دقت نمایید تا از جراحی زیبایی سینه خود رضایت کامل داشته باشید.

مقالات مرتبط دکتر روناک تمدن جراح زیبایی در کرج

بهترین جراح لیفت سینه در کرج 

عمل پروتز سینه 

سوالات متداول جراحی پروتز سینه 

لیفت سینه 

ابدومینوپلاستی

دکتر روناک تمدن

متخصص جراح عمومی و دارای بورد تخصصی، دارای گواهی نامه دوره تکمیلی بیماریهای پستان از مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه شهید بهشتی متمرکز در جراحی های درمانی پستان (تشخیص و نمونه برداری از توده های خوش خیم و بد خیم و جراحی های درمانی)

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
Call Now Button