(026)32 51 75 79 - 09057169397
کرج، عظیمیه، میدان مهران، جنب بانک مسکن، ساختمان میلاد ، طبقه 2، واحد 6

جراح بلفاروپلاستی خوب در کرج

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین]

جراح بلفاروپلاستی خوب در کرج

بلفاروپلاستی یا جراحی پلک یکی از متداولترین جراحی های صورت در دنیا است . جراحان سالانه هزاران جراحی بلفاروپلاستی را انجام می دهند.

جراحی پلک توسط جراح پلاستیک انجام می شود. جراحی پلک بر روی پلک های بالا و پایین انجام می شود. اگرچه بیمار می تواند روی پلک بالا یا پایین جراحی بلفاروپلاستی انجام دهد.

جراح بلفاروپلاستی خوب در کرج

اگر به دنبال جراح بلفاروپلاستی خوب هستید این مقاله را بخوانید. در این مقاله با ارائه برخی از ویژگی های جراح بلفاروپلاستی می توانید از نتیجه جراحی خود مطمئن و خوشحال باشید.

برخی از مواردی را که باید در زمان مراجعه به جراح بلفاروپلاستی باید در نظر بگیرید که شامل موارد زیر است:

توجه به توصیه های دیگران

از دوستان و اشنایان خود در خصوص جراحی بلفاروپلاستی بپرسید زیرا ممکن است تجربه ی این جراحی را داشته باشد. حتی اگر آنها تجربه ی جراحی های  دیگر را روی صورت داشته باشند و جراحی پلک نداشته باشد.

اگر کسی نمی داند که کدام جراح بلفاروپلاستی خوب است ایرادی ندارد نگران نباشید می تواند به بخش بعدی مراجعه کنید.

جستجو در خصوص جراح بلفاروپلاستی خوب

در دنیای اینترنت می توانید به راحتی بهترین جراح بلفاروپلاستی را پیدا کنید. می توانید نزدیکترین جراح پلک را به محل زندگی خود پیدا کنید و در خصوص آن مطالعه نمایید.

همچنین ممکن است جراح پلاستیک خوب را از طریق اینستاگرام و یا سایر روش ها پیدا کنید در آن جا نمونه کار جراحی بلفاروپلاستی را مشاهده نمایید و میزان صداقت آن ها را چک نمایید.

اگر چه که این جستجو ها ممکن است برای شما کافی نباشد ولی می توانید از بین چند جراح بلافروپلاستی، بهترین جراح بلفاروپلاستی را پیدا کنید.

بررسی صلاحیت جراح

می توانید با مشاهده ی نمونه کارهای جراحی بلفاروپلاستی و مصاحبه حضوری با بیمارانی که بعد از جراحی به مطب مراجعه کرده اند به راحتی صلاحیت جراح را می توانید بررسی و تایید کنید. همچنین می توانید با مراجعه به جراح و پرسیده سوالاتی مانند این که تا به حال چه تعدا جراحی بلفاروپلاستی انجام داده اید میزان تبحر و تجربه ی جراح را به دست آورید.

یک جلسه مشاوره دریافت کنید

اگر تا به حال توانسته اید یک یا چند جراح خوب بلافروپلاستی را پیدا کنید حتما یک جلسه ی مشاوره را نزد او بروید. در خصوص میزان جراحی ها و سوالات مرتبط به جراحی بلفاروپلاستی با او صحبت نمایید. ممکن است از پاسخ هایی که دریافت می کنید ناراحت شوید. پس سوالات مناسبی را از جراح بپرسید.

برای انجام جراحی بلفاروپلاستی انتخاب یک جراح زبردست و ماهر می تواند بسیار کمک کننده باشد. برای دریافت مشاوره و راهنمایی در خصوص انتخاب جراح بلفاروپلاستی خوب در کرج می توانید با خانم دکتر تمدنمشورت نمایید. برای دریافت وقت مشاوره می توانید با شماره های  36604656- 32517579- 026 تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید از اینستاگرام دکتر تمدن دیدن فرمایید.

از سوال پرسیدن اصلا خجالت نکشید. جراح بلفاروپلاستی خوب باید به تمامی سوالات شما با صبر و به درستی پاسخ دهد. این بهترین راه برای انتخاب جراح پلک خوب است.  اگر چه بهترین جراح بلفاروپلاستی باید به تمامی سوالات با صبر و حوصله پاسخ دهد.

بعد از این مسایل و بررسی می توانید به غریزه ی خود اعتماد کرده و بهترین جراح را برای خود انتخاب نمایید.

جراح بلفاروپلاستی خوب در کرج

دکتر روناک تمدن این باره معتقدند که شما به بهترین جراح بلفاروپلاستی بیش ازهر چیز نیاز دارید. شما کسی را می خواهید که به آن اعتماد کامل داشته باشید. از این گذشته ، این فرد جراحی روی صورت شما انجام می دهد پس برای شما مهم است که چه فردی در این روند همراه شماست.

classifieds.usatoday.com/blog/services/how-to-find-the-best-blepharoplasty-surgeon-for-eyelid-surgery/

سایر مقالات مرتبط زیبایی صورت دکتر روناک تمدن

بلفاروپلاستی 

تزریق بوتاکس

تزریق فیلر

تزریق چربی

دکتر روناک تمدن

متخصص جراح عمومی و دارای بورد تخصصی، دارای گواهی نامه دوره تکمیلی بیماریهای پستان از مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه شهید بهشتی متمرکز در جراحی های درمانی پستان (تشخیص و نمونه برداری از توده های خوش خیم و بد خیم و جراحی های درمانی)

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۴ دقیقه
Call Now Button