بادی کانتورینگ در کرج

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین]

بادی کانتورینگ مجموعه اقداماتی است که در طی آن می توانند به بهبود وضعیت پوستی و تناسب اندام افراد کمک کنند. در واقع در طی این جراحی تمامی بخش هایی از بدن که دچار مشکلات شلی و افتادگی پوست شده است ترمیم می شود.

این جراحی در مناطق مختلف و متعددی از بدن انجام می شود و می تواند نتایج و آثار مثبت قابل توجهی را در پی داشته باشد.

بادی-کانتورینگ-در-کرجدر مقاله ای که در پیش رو دارید با ابعاد و جنبه های مختلفی از این جراحی آشنا خواهید شد و از مزایا و نتایج مثبت جراحی بادی کانتورینگ آگاهی های بیشتری کسب خواهید کرد.

برای بادی کانتورینگ چه اقداماتی انجام می دهند؟

جراح عمومی به منظور انجام بادی کانتورینگ ممکن است از چندین جراحی و روش برای ایجاد تناسب اندام استفاده کند که عبارتند از :

پروتز سینه

لیفت سینه

لیفت و پروتز سینه همزمان

تزریق چربی به باسن

ابدومینوپلاستی جزئی و کلی

لیپوماتیک شکم و پهلو

لیپوماتیک ران ها

جراحی زیبایی بازو

و ….

که انجام هر یک از جراحی های فوق بعد از بررسی و معاینه جراح مشخص و انجام می شود.

ممکن است نیاز به مراجعه متعدد به جراح باشد تا جراحی بادی کانتورینگ انجام شود که با توجه به شرایط کاندید می باشد.

چه نقاطی در بادی کانتورینگ بهبود پیدا می کنند؟

  • ران ها؛ نواحی داخلی و بیرونی ران ها تحت جراحی قرار می گیرد و پوست های اضافی برداشت می شود.
  • بازوها
  • سینه ها؛ سینه های افتاده نیز در این جراحی به وضعیت زیبا و متعادلی می رسند و افتادگی آنها بهبود پیدا می کند.
  • باسن
  • شکم
  • صورت؛ بسیاری از افراد از افتادگی پوست صورت خود ناراحت هستند. دراین مواقع با جراحی بادی کانتورینگ می توانند پوست این ناحیه را لیفت کنند و زیبایی بیشتری به صورت دهند.

در واقع با بادی کانتورینگ زمانی که در نواحی فوق الذکر مشکلات افتادگی پوستی رخ دهد می توانند با عمل لیفت به بهبود وضعیت کمک کنند.

در طی این جراحی با برش هایی که در نواحی خاصی ایجاد می شود می توانند تمامی پوست های اضافی را بردارند و در نهایت با بخیه محل جراحی را ترمیم کنند.

در واقع همه ی این نقاط در طی جراحی بادی کانتورینگ می تواند وضعیت درستی پیدا کند و پوست بهبود پیدا کند.

بادی کانتورینگ برای چه افرادی مناسب است؟

این عمل جراحی برای افرادی انجام می شود که پوست شان دچار شلی و افتادگی شده است. برای همین منظور افرادی که این عارضه ها را تجربه می کنند گزینه های خوبی برای جراحی هستند. برای مثال:

  • زنانی که زایمان داشته اند به جهت اینکه در دوران بارداری پوست شان کشیده شده است می توانند بعد از زایمان و بعد از گذشت زمانی برای انجام این جراحی اقدام کنند.
  • زنان یا مردانی که در اثر لاغری های ناگهانی و شدید پوست شان شل و افتاده شده است نیز بهترین گزینه درمانی هستند.
  • همه افرادی که در اثر عوامل مختلف پوستی افتاده دارند می توانند از این روش درمانی کمک بگیرند.
ییشتر بخوانید
بلفاروپلاستی یا جراحی پلک در کرج

*البته این نکته را یاداور می شویم کسانی که بادی کانتورینگ انجام می دهند باید به تعادل وزن و سایز خود توجه کنند تا با افزایش سایز و بدن روبرو نشوند. زیرا این عارضه می تواند مشکلاتی را برای افراد پدید بیاورد.

آیا بادی کانتورینگ خطراتی در پی دارد؟

واقعیت این است که علیرغم اینکه این جراحی دارای عوارض و پیامد های خطرناکی نیست اما می تواند محدودیت هایی برای شما پدید بیاورد. مثلا کسانی که تحت جراحی بادی کانتورینگ قرار می گیرند دیگر همچون سابق نمی توانند فعالیت های ورزشی داشته باشند.

اما این نکته را در نظر داشته باشید که بهبود وضعیت پوستی در اغلب موارد بر اهمیت انجام ورزش اولویت دارد. در واقع شما باید میان این دو انتخاب داشته باشید. بسیاری از افراد با این محدودیت ها مشکلی ندارند و جراحی بادی کانتورینگ و زیبا تر شدن پوست و اندام شان بر هر چیزی مقدم است.

با این حال بعد از گذشت 8 هفته از تزریق چربی فرد می تواند به فعالیت های روزمره خود باز گردد.

بادی کانتورینگ مجموعه اقداماتی است که در طی آن می توانند به بهبود وضعیت پوستی و تناسب اندام افراد کمک کنند. در واقع در طی این جراحی تمامی بخش هایی از بدن که دچار مشکلات شلی و افتادگی پوست شده است ترمیم می شود. برای انجام بادی کانتورینگ در کرج می توانید به خانم دکترروناک تمدن مراجعه نمایید. برای دریافت وقت مشاوره می توانید با شماره های  36604656- 32517579- 026 تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید از اینستاگرام دکتر تمدن دیدن فرمایید.

نتیجه گیری

از مهم ترین نکاتی که باید در پیش چشم و نظر خود داشته باشید این است که حتما از جراحانی کمک بگیرید که در انجمن جراحان عمومی از جایگاه خوبی برخوردار هستند. در واقع روزمه کاری و فعالیت های درمانی و جراحی تا حد زیادی می تواند نتیجه موفق جراحی را برای شما تضمین کند.

همین امر سبب می شود که بدون نگرانی و دغدغه برای انجام جراحی اقدام کنید و مطلوب شما حاصل شود.

دکتر روناک تمدن

متخصص جراح عمومی و دارای بورد تخصصی، دارای گواهی نامه دوره تکمیلی بیماریهای پستان از مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه شهید بهشتی متمرکز در جراحی های درمانی پستان (تشخیص و نمونه برداری از توده های خوش خیم و بد خیم و جراحی های درمانی)

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۵ دقیقه
Call Now Button