سوالات متداول لیفت سینه

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین]

انحنای زیبای سینه ها مهمترین نقش را در داشتن اندامی زیبا در بانوان خواهد داشت. بنابراین نبود بافت چربی سینه و یا افتادگی آن می تواند این زیبایی را تحت تاثیر قرار دهد.

بسیاری از بانوان به دلیل آویزان شدن و یا افتادگی سینه چه به صورت ژنتیکی و چه بر اثر عوامل مختلف نظیر شیردهی متعدد از پوشیدن لباس های جذب و نمایان شدن سینه هایشان خجالت زده هستند این عامل تنها ایجاد نازیبایی در اندام آن ها نمی کند، بلکه موجب کاهش اعتماد به نفس آن ها نیز خواهد شد.

سوالات متداول لیفت سینه

در حال حاضر علم پزشکی و تکنولوژی همسو با آن به کمک بانوان آمده تا بتواند این مشکل را در آن ها برطرف سازد. این کمک در قالب جراحی لیفت سینه شناخته می شود. این جراحی با ایجاد زیبایی در سینه ها می تواند کابوس بانوانی که از افتادگی سینه های شان رنج می برند را پایان دهد.

بسیاری از بانوان در صدد انجام این جراحی هستند اما هنوز هزاران سوال بی پاسخ در ذهن شان نقش بسته است. به دلیل تقاضای بالای بانوان در انجام این جراحی، دکتر روناک تمدن جراح سینه در کرج به مهمترین و متداول ترین سوالات بیماران قبل و بعد از جراحی لیفت سینه پاسخ می دهد. خواننده این مطلب باشید شاید که سوال شما در این نوشتار پاسخ داده شده باشد:

آیا با انجام جراحی لیفت سینه بانوان شاهد بزرگ شدن سینه ها نیز خواهند بود؟

در ابتدا باید بیان کنیم که جراحی لیفت سینه تنها به جهت تغییر شکل ظاهر سینه و بالا کشیدن آن انجام می شود، لذا اگر بانوان می خواهند سینه های بزرگتری داشته باشند باید به سراغ  جراحی پروتز سینه بروند. اگر هم می خواهند هم زمان با جراحی لیفت سینه جراحی پروتز سینه را نیز انجام دهند این امکان برای ان ها وجود خواهد داشت که در ادامه درباره آن توضیحاتی خواهیم داد.

اما نکته قابل توجه این است که افتادگی سینه موجب می شود سینه ها به سمت پایین آویزان شوند. بنابراین حجم سینه در قسمت پایین قرار خواهد داشت. زمانی که این افتادگی درمان می شود این حجم به جای اصلی خود و بالاتر منتقل می شود. شاید این شرایط موجب شود برخی تصور کنند که جراحی لیفت سینه موجب بزرگ شدن سینه ها نیز خواهد شد که تصوری اشتباه است.

ایا جراحی لیفت سینه دارای عوارض است؟

هرگونه جراحی زیبایی و یا حتی درمانی می تواند با خود عوارضی را به همراه داشته باشد که جراحی لیفت سینه نیز از آن مستثنا نخواهد بود. البته که عواض جانبی مانند خونریزی و یا عفونت وجود دارد که قابل درمان و طبیعی است. اما عدم تقارن در سینه ها یکی از مهمترین عوارض است که در صورت انجام این جراحی توسط بهترین جراح لیفت سینه به حداقل می رسد.

ییشتر بخوانید
از جراحی لیفت سینه چه می دانید؟

ایا امکان شیردهی بعد از جراحی لیفت سینه وجود دارد؟

در این باره باید بگوییم که بهتر است بانوان در شرایطی برای این جراحی اقدام کنند که قصد بارداری نداشته باشند، اما به طور کلی شیردهی نمی تواند خللی در این جراحی ایجاد کند.

مدت زمان جراحی لیفت سینه چه مقدار است؟

از زمان شروع جرحی تا پایان تقریبا 2 الی 3 ساعت زمان لازم است که بنابر نوع ومیزان حجم سینه این زمان می تواند متغیر باشد.

لیفت سینه به چه افرادی توصیه نمی شود؟

همانطور که در بالا اشاره شد بانوان باردار و بانوانی که می خواهند باردار شوند بهتر است این جراحی را تا پایان زمان شیردهی خود به تعویق اندازند. علاوه بر این بانوانی که قصد گرفتن رژیم های سنگین را دارند باید بعد از رسیدن به وزن مناسب به این جراحی فکر کنند.

آیا بانوان مبتلا به فیبروکیستیک می توانند این جراحی را انجام دهند؟

برای این بانوان انجام این جراحی منعی نخواهد داشت.

آیا می توان جراحی لیفت سینه را همزمان با جراحی پروتز انجام داد؟

انجام این دو جراحی به شکل همزمان بلامانع است. گرچه می تواند در هزینه نهایی تاثیر گذار باشد، اما انجام آن به دلیل تجربه یک بیهوشی در بانوانی که قصد انجام هر دو جراحی را دارند توصیه می شود.

زمانی که جراح اقدام به جراحی لیفت سینه می کند می تواند از برش هایی که روی سینه ایجاد کرده عمل پروتز سینه را نیز انجام دهد که در این مورد نیز به نفع بیمار خواهد بود، چراکه نیازمند برش دیگر برای جایگذاری پروتز سینه نخواهد بود.

سوالات متداول لیفت سینهماندگاری جراحی لیفت سینه چقدر است؟

ماندگاری تاثیر این جراحی به عوامل بسیاری بستگی دارد. میزان چربی تخلیه شده از سینه، رژیم غذایی بعد از جرای بیمار و مراقبت های بعد از جراحی لیفت سینه می تواند بر ماندگاری آن تاثیر گذار باشد.

بسیاری از بانوان در صدد انجام این جراحی هستند اما هنوز هزاران سوال بی پاسخ در ذهن شان نقش بسته است. به دلیل تقاضای بالای بانوان در انجام این جراحی، دکتر روناک تمدن جراح سینه در کرج به مهمترین و متداول ترین سوالات بیماران قبل و بعد از جراحی لیفت سینه پاسخ می دهد برای انجام جراحی لیفت سینه می توانید به خانم دکترروناک تمدن مراجعه نمایید. برای دریافت وقت مشاوره می توانید با شماره های  36604656- 32517579- 026 تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید از اینستاگرام دکتر تمدن دیدن فرمایید.

هزینه جراحی لیفت سینه چه مقدار است؟

هزینه این جراحی بسته به تعرفه جراح و عواملی نظیر هزینه بیهوشی، هزینه آزمایشات قبل و بعد از جراحی، هزینه داروهای مورد نیاز بیمار قبل و بعد از جراحی بستگی دارد که می تواند بر هزینه نهایی تاثیر گذارباشد. علاوه بر این انجام جراحی همزمان لیفت سینه با جراحی پروتز سینه هزینه های مضاعفی را به بیمار تحمیل خواهد کرد. البته این هزینه به طور قطع کمتر از هزینه انجام دو جراحی مجزا خواهد بود.

سخن پایانی

به یاد داشته باشید قبل از انجام این جراحی نیاز است که در یک جلسه مشاوره با جراح خود تمامی سوالات را از وی پرسیده و درباره نتیجه جراحی نیز با وی مشورت کنید.

ییشتر بخوانید
بهترین جراح لیفت سینه در کرج

انتخاب بهترین جراحی لیفت سینه و یا بهترین جراح پروتز سینه در صورت همزمانی دو جراحی می تواند نتیجه جراحی را به شکل مطلوبی برای شما به ارمغان آورد. لذا در این انتخاب اطمینان حاصل کنید.

دکتر روناک تمدن

متخصص جراح عمومی و دارای بورد تخصصی، دارای گواهی نامه دوره تکمیلی بیماریهای پستان از مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه شهید بهشتی متمرکز در جراحی های درمانی پستان (تشخیص و نمونه برداری از توده های خوش خیم و بد خیم و جراحی های درمانی)

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه
Call Now Button