13 سوال مهم در رابطه با عمل لیفت سینه که باید بدانید!

محتوا

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین]

 

انحنای زیبای سینه ها مهم ترین نقش را در داشتن اندامی زیبا در بانوان خواهد داشت. بنابراین نبود بافت چربی سینه و یا افتادگی آن می تواند این زیبایی را تحت تاثیر قرار دهد. بسیاری از بانوان به دلیل آویزان شدن و یا افتادگی سینه چه به صورت ژنتیکی و چه بر اثر عوامل مختلف نظیر شیردهی متعدد از پوشیدن لباس های جذب و نمایان شدن سینه هایشان خجالت زده هستند این عامل تنها ایجاد نازیبایی در اندام آن ها نمی کند، بلکه موجب کاهش اعتماد به نفس آن ها نیز خواهد شد. در حال حاضر علم پزشکی و تکنولوژی همسو با آن به کمک بانوان آمده تا بتواند این مشکل را در آن ها برطرف سازد. این کمک در قالب جراحی لیفت سینه شناخته می شود. این جراحی با ایجاد زیبایی در سینه ها می تواند کابوس بانوانی که از افتادگی سینه های شان رنج می برند را پایان دهد. بسیاری از بانوان در صدد انجام این جراحی هستند اما هنوز هزاران سوال بی پاسخ در ذهن شان نقش بسته است. به دلیل تقاضای بالای بانوان در انجام این جراحی، دکتر روناک تمدن جراح سینه در کرج به مهمترین و متداول ترین سوالات بیماران قبل و بعد از جراحی لیفت سینه پاسخ می دهد. خواننده این مطلب باشید شاید که سوال شما در این نوشتار پاسخ داده شده باشد.

سخن پایانی

به یاد داشته باشید قبل از انجام این جراحی نیاز است که در یک جلسه مشاوره با جراح خود تمامی سوالات را از وی پرسیده و درباره نتیجه جراحی نیز با وی مشورت کنید.

انتخاب بهترین جراحی لیفت سینه و یا بهترین جراح پروتز سینه در صورت همزمانی دو جراحی می تواند نتیجه جراحی را به شکل مطلوبی برای شما به ارمغان آورد. لذا در این انتخاب اطمینان حاصل کنید.

دکتر روناک تمدن

متخصص جراح عمومی و دارای بورد تخصصی، دارای گواهی نامه دوره تکمیلی بیماریهای پستان از مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه شهید بهشتی متمرکز در جراحی های درمانی پستان (تشخیص و نمونه برداری از توده های خوش خیم و بد خیم و جراحی های درمانی)

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه
Call Now Button