(026)32 51 75 79 - 09057169397
کرج، عظیمیه، میدان مهران، جنب بانک مسکن، ساختمان میلاد ، طبقه 2، واحد 6

جراحی لیفت بازو در کرج

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین]

جراحی لیفت بازو

جراحی زیبایی بازو یا جراحی لیفت بازو به جراحی اطلاق می شود که در آن پوست و عضلات افتاده ی بازو با روش جراحی برداشته و باز سازی می شود. در این مقاله از سایت دکتر روناک تمدن درباره عمل لیفت بازو بیشتر می خوانید:

در برخی از افراد بازوهایشان به دلیل تغییرات وزنی یا افزایش سن دارای بافت شل و آویزان شده است یا خیلی بزرگ و چاق دیده می شود که در هر دو حالت بازوها شکل زشتی پیدا می کند و از جذابیت فرد کاسته می گردد.

اگر از ایجاد بازو های افتاده نگران هستید و یا دارای چنین بازو هایی هستید یک عمل لیفت بازو که با نام براکیوپلاستی نیز خوانده می شود، می تواند بسیار کمک کننده باشد. لیفت بازو یکی از جراحی های زیبایی است و برای از بین بردن چربی های اضافه یا افتادگی ها در ناحیه زیرین بازوها توصیه می شود.

در این روش جراحی زیبایی، با کاهش پوست های اضافی بازو و همچنین بافت زیرین، بازو ها بعد از جراحی زیبایی بازو، فرمی محکم و صاف می گیرند. همچنین بازو ها باریکتر و مناسب تر خواهد شد.

جراحی لیفت بازو

علت افتادگی بازوها

افتادگی بازو ها علت متعددی دارد . برخی از این دلایل شامل افزایش وزن در گذشته و کاهش شدید وزن، بیماری، افزایش سن و موارد دیگر است که با انجام جراحی برطرف می شود.

عمل لیفت بازو برای چه کسانی مناسب است؟

افرادی که ازشکل و فرم بازوهای خود ناراضی هستند و چربی ها و پوست های اضافی را در بازوی خود دارند، کاندیدای خوبی برای لیفت بازو هستند. البته باید گفت افراد متقاضی عمل لیفت بازو هیچگونه مشکل سلامتی نباید داشته باشند و بیش از حد چاق نباشند و به هیچگونه از بیماری هایی که باعث افزایش عوارض و مشکلات پس از عمل می شوند مبتلا نباشند.

نحوه جراحی لیفت بازو

جراحی لیفت بازو و یا جراحی زیبایی بازو نیز با ایجاد یک برش در قسمت داخلی (زیر بغل یا پشت بازوها) زده می شود و چربی ها و پوست های اضافی موجود در این بخش برداشته می شود و سپس بخیه زده می شود. جراح عمومی با استفاده از بهترین روش های جراحی زیبایی و استفاده از تکنیک های جدید به گونه این جراحی را انجام می دهد که کمترین اسکار و جای بخیه بماند.

در واقع در عمل لیفت بازو جای اسکار از بین نمی رود، اگر چه ممکن است میزان مشخص بودنش در هر فردی فرق کند ولی هیچگاه از بین نمی رود. خط اسکار از ناحیه زیربغل شروع می شود و تا قسمت آرنج ادامه دارد.

این عمل تحت بیهوشی عمومی معمولا انجام می شود، ولی در برخی مواقع بنا به تشخیص پزشک جراح  تحت بی حسی موضعی ممکن است. عمل لیفت بازو در هر دو بازوهای فرد صورت می گیرد تا هر دو بازو خوش فرم و یک شکل شوند.

چه انتظاری از جراحی لیفت بازو باید داشت ؟

قبل از جراحی لیفت بازو، جراح عمومی نیز با کاندید جراحی لیفت بازو در خصوص جراحی زیبایی نیز صحبت هایی را خواهند داشت و در این میان درباره ی نحوه ی انجام جراحی نیز اطلاعاتی در اختیار بیمار گذاشته می شود. در طول این جلسه مشاوره فرد می تواند هر گونه سوالی که ممکن است در مورد جراحی داشته باشد از جراح پلاستیک بپرسد.

نحوه انجام جراحی لیفت بازو به چه صورت است؟

در روز جراحی، با استفاده از آرام بخش و یا داروی بیهوشی، تحت بیهوشی عمومی برای بیمار صورت می گیرد. داروی مصرفی با توجه به میزان جراحی مرود نیاز متغیر است.
بعد از آن نوبت به ایجاد برش برای جراحی است. در این مرحله با توجه به نیاز بیمار برای برداشتن چربی و پوست اضافی نیز میزان برش و زمان آن متغیر است.
برش در زیر بازو و از زیر بغل شروع می شود که با روش لیپوساکشن این چربی ها خارج می شود. بافت زیرین با بخیه های مخصوص بخیه زده می شود و تغییر شکل صورت می گیرد. پوست نیز با توجه به میزان چربی های برداشته شده نیز برش خورده و صاف می شود. از بخیه های قابل جذب برای این جراحی استفاده می شود.

افرادی که به خانم دکتر روناک تمدن برای انجام جراحی لیفت بازو مراجعه می کنند در خصوص لیفت بازو  سوالاتی را می پرسند. برای دریافت مشاوره در این خصوص می توانید به خانم دکتر تمدن مراجعه نمایید و برای دریافت وقت مشاوره می توانید با شماره های  36604656- 32517579- 026 تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید از اینستاگرام دکتر تمدن دیدن فرمایید.

 

مراقبت های بعد از جراحی لیفت بازو

بعد از لیفت بازو نیز باید مراقبت هایی را انجام داد تا فرد به نتیجه مطلوب خود برسد. برخی از این اقدامات شامل موارد زیر است :

  • بازو ها باید بانداژ شده باشد. همچنین از یک لباس مخصوص برای کاهش میزان تورم باید استفاده کرد که جراح زیبایی قبل از جراحی آن را تجویز می نماید.
  • ممکن است از لوله های کوچکی برای تخلیه ترشحات و خونابه ها استفاده شود که بعد از مدت کوتاهی جراح آن را بر می دارد.
  • تا چند روز پس از عمل در ناحیه بازو درد، سوزش و تورم وجود دارد که طبیعی است و با خوردن مسکن می توان آنرا تحمل کرد.
  • تا هفته اول پس از عمل از هر گونه کاری با دست ها باید پرهیز کرد تا به بازو فشاری وارد نشود.
  • تا هفته های اول پس از عمل بهتر است دست های خود را بر روی بالش نگه داشت  تا کمی بالاتر از بدن باشد.
  • تا یک ماه پس از عمل هیچگونه فعالیت های ورزشی سنگین را نباید انجام داد.

انجام دستور عمل های جراحی نیز باعث می شود تا به بهترین نتیجه بعد از جراحی برسید.

ریسک های عمل لیفت بازو

عمل لیفت بازو مانند سایر عمل های جراحی عوارض و ریسک هایی دارد ولی اگر نزد پزشک جراح مجرب بروید، تبحر و تجربه او مانع از آن می شود که به مشکلات و عوارض پس از عمل دچار شوید. در ادامه به برخی از عوارض و مشکلات اشاره شده است:

  • امکان دارد به اعصاب بازوهای دست آسیب برسد و پس از عمل دست تان بی حس شود.
  • هر دو بازوها شکل متقارن پیدا نکنند.
  • احتمال عفونت، خونریزی، تورم و …وجود دارد.

نتیجه پایانی

عمل لیفت بازو از انواع جراحی های زیبایی به شمار می رود. اگر بر اثر مواردی مانند چاقی و لاغری های متعدد و افزایش سن بازوهایتان از شکل و فرم قبلی خارج شده است می توانید برای عمل لیفت بازو اقدام کنید. عمل لیفت بازو در صورتی که وزن خود را حفظ کنید دارای ماندگاری طولانی خواهد بود. اگر عمل لیفت بازو را نزد بهترین جراح زیبایی انجام دهید از نتیجه عمل رضایت بیشتری خواهید داشت.

سایر خدمات دکتر روناک تمدن جراح عمومی در کرج 

لیفت سینه 

ماموپلاستی 

پروتز سینه 

سوالات متداول جراحی پروتز سینه

دکتر روناک تمدن

متخصص جراح عمومی و دارای بورد تخصصی، دارای گواهی نامه دوره تکمیلی بیماریهای پستان از مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه شهید بهشتی متمرکز در جراحی های درمانی پستان (تشخیص و نمونه برداری از توده های خوش خیم و بد خیم و جراحی های درمانی)

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه
Call Now Button