(026)32 51 75 79 - 09057169397
کرج، عظیمیه، میدان مهران، جنب بانک مسکن، ساختمان میلاد ، طبقه 2، واحد 6

بهترین جراح زیبایی شکم در کرج

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: میانگین]

مقدمه

بهترین جراح زیبایی شکم درکرج

در نوشتاری که در پیش رو دارید یکی از مهم ترین اهداف ما این است که به بررسی سوالاتی از قبیل سوالاتی که در فوق آمده است بپردازیم.

بسیاری افراد زمانی که با ترکیب جراحی زیبایی شکم مواجه می شوند نمی توانند تصور دقیق و درستی از این روش جراحی داشته باشند. از همین رو در قالب های مختلفی  از دکتر روناک تمدن می پرسند این جراحی چیست و چه نتایجی را برای بیماران پدید می آورد.

دومین پرسشی که به کرّات از سوی بسیاری از افراد شنیده ایم این است که در انتخاب پزشک معالج و جراح زیبایی شکم باید چه ملاک ها و چه معیار هایی را لحاظ کنند. از همین رو بخشی از این نوشتار به پاسخ گویی به این سوال اختصاص داده شده است.

جراحی زیبایی شکم

 

قطعا دیده اید افرادی هستند که شکم های بزرگ دارند و  چربی های اضافی در این نواحی بسیار می تواند آنها را آزار دهد. یا اینکه بسیاری از مشکلات دیگر همچون مادرانی که بعد از زایمان با شکمی افتاده و شل و البته پر از چین و چروک مواجه می شوند.

جراحی های زیبایی شکم با هدف از بین بردن بسیاری از مشکلاتی است که در نواحی شکمی و نیز پهلو رخ داده است.

ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی از نوین ترین و بهترین روش هایی است که این روزها از سوی بهترین جراح زیبایی شکم انجام می شود.

درواقع در این روش درمانی و زیبایی پزشک با انجام روش هایی به تخلیه چربی نواحی شکمی اقدام می کند.

در این روش علیرغم اینکه روشی حساس و دقیق است بیمار با نتایج مثبت بسیاری مواجه می شود. از جمله:

تخلیه تمامی چربی های اضافی نواحی شکمی و پهلو ها و نیز از بین رفتن چین و چروک؛ این نکته برای بسیاری از افراد نکته حائز اهمیتی است. زیرا که دائما  از دکتر روناک تمدن می پرسند آیا بعد از انجام کار و نیز تخلیه شدن چربی ها شکم به حالت شل و آویزان در می آید.

همچنین درباره مراقبت های بعد از ابدومینوپلاستی بخوانید

یکبار برای همیشه نگرانی های شما را در این زمینه رفع می کنیم و می گوییم خیر. دستگاهی که این اقدامات را برای شما انجام می دهد در انتها به لیفت و کشیدن پوست شکم می پردازد. در نتیجه ی این اقدام دیگر پوست اضافی بر سطح شکم نمی ماند و نیز تصویر بدی را برای شما ایجاد نمی کند.

بهترین جراح زیبایی شکم چه ویژگی هایی دارد؟

در این بخش توصیه هایی خواهیم داشت به عزیزانی که در صدد هستند جراحی زیبایی شکم انجام دهند و تصمیم دارند از این شیوه برای بهتر کردن وضعیت جسمانی خود بهره ببرند. واقعیت این است که باید این عمل را در نزد بهترین جراح زیبایی شکم در کرج انجام دهید تا شاهد نتیجه دهی بهتر جراحی باشید.

یک قاعده کلی در خصوص جراحی های زیبایی مختلف وجود دارد اینکه حتی اگر روش درمانی مطمئن باشد و ثمربخشی بالایی از خود نشان دهد اگر از سوی بهترین جراحان انجام نشود ممکن است که موجب بروز مشکلاتی برای افراد گردد.

پزشکی که به انجام جراحی زیبایی شکم می پردازد باید ویژگی های زیر ر ا داشته باشد:

سواد و دانش

سواد آکادمیک و یا تحصیلات دانشگاهی مهم ترین معیاری است که باید در انتخاب پزشک جراح خود لحاظ کنید. دراین روزهایی که شاهد رشدو گسترش انواع مختلفی از جراحی های زیبایی هستیم گاها می بینیم پزشکانی هستند که در زمینه ای غیر از زمینه تحصیلات خود به فعالیت اقدام می کنند و خدماتی را ارائه می کنند.

باید هوشیار باشید و از آن مهم تر نسبت به بدن و زیبایی خود حساس باشید و انجام آن را به دست کسانی بسپارید که از جهت آگاهی و دانش آنان یقین داشته باشید.

تجربه کاری و کسب مهارت و اثبات توانمندی در زمینه فعالیت شغلی

تجربه کاری از مهم ترین ملاک هایی است که دائما از سوی بسیاری از افراد متخصص و دغدغه مند به دیگران گوشزد می شود. جراحی های زیبایی حساس هستند. گاها در مسیر درمانی و جراحی زیبایی موقعیات و شرایطی پیش می آید که پزشک صرفا باید با تکیه به تجربه و مهارتی که در طول سالها کسب کرده است آن را حل و فصل کند. درغیر اینصورت خروج از آن شرایط غیر ممکن خواهد بود.

هر گونه اشکال و مشکل در روند جراحی نهایتا به ضرر بیماران و مراجعه کنندگان خواهد بود. پس این شمایید که باید در این زمینه حساسیت بالایی از خود نشان دهید.

وجدان کاری، اخلاق حرفه ای

وجدان و اخلاق از جمله مهمترین مکملی هایی است که  زمانی که در کنار سواد و تجربه قرار می گیرد به واقع می تواند یه پزشک را به بهترین جراح زیبایی شکم  در حوزه خودش تبدیل سازد.

اخلاق پزشکی که با بیمار درست نباشد بسیار می تواند به بیمار لطمه وارد سازد. از همین رو گاها دیده شده است که روند درمانی از سوی بیمار رها شده است. زیرا که پزشکش نتوانسته به ارتباط گیری درست بپردازد.

وجدان کاری این امکان را فراهم می کند که تمامی توجه پزشک به رفع مشکل بیمار معطوف باشد و تا جایی که امکان دارد کمترین ملاحظات مالی را در نظر بگیرد.

عزیزانی که در صدد هستند جراحی زیبایی شکم انجام دهند و تصمیم دارند از این شیوه برای بهتر کردن وضعیت جسمانی خود بهره ببرند. واقعیت این است که باید این عمل را در نزد بهترین جراح زیبایی شکم در کرج انجام دهید تا شاهد نتیجه دهی بهتر جراحی باشید. برای انجام جراحی زیبایی شکم در کرج می توانید به خانم دکترروناک تمدن مراجعه نمایید. برای دریافت وقت مشاوره می توانید با شماره های  36604656- 32517579- 026 تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید از اینستاگرام دکتر تمدن دیدن فرمایید.

بسیار مواردی وجود دارد که بیمار به دلیل مشکلات اقتصادی نتوانسته است که روند درمانی را تکمیل کند اما پزشک به دلیل اینکه بیمار در وضعیت حساس و بدی بوده است حاضر شده امکانی را برای بیمار فراهم آورد که بیمار بعدا هزینه درمان را پرداخت کند.

خوش بختانه پزشکان با وجدان و اخلاق  مدار در کشور ما کم نیستد و می توان به وجود آنها مفتخر بود.

نتیجه گیری

در این مقاله کلیاتی  گفته شد در زمینه جراحی زیبایی شکم و نیز بهترین جراح زیبایی شکم در کرج که عزیزان در نظر داشته باشند باید در این مساله بسیار محتاطانه عمل کنند. تمامی معیار هایی که داده شد را می توانید در گزینش پزشک تان لحاظ کنید. امید است که بتوانید از انجام جراحی بهترین نتایج را کسب کنید.

دکتر روناک تمدن

متخصص جراح عمومی و دارای بورد تخصصی، دارای گواهی نامه دوره تکمیلی بیماریهای پستان از مرکز تحقیقات سرطان دانشگاه شهید بهشتی متمرکز در جراحی های درمانی پستان (تشخیص و نمونه برداری از توده های خوش خیم و بد خیم و جراحی های درمانی)

پاسخ

مدت زمان مطالعه ۶ دقیقه
Call Now Button