جراحی لیفت بازو

جراحی لیفت بازو

جراحی زیبایی بازو یا جراحی لیفت بازو به جراحی اطلاق می شود که در آن پوست و عضلات افتاده ی بازو نیز با روش جراحی برداشته و باز سازی می شود.

جراحی لیفت بازو

اگر از ایجاد بازو های افتاده نگران هستید و یا دارای چنین بازو هایی هستید یک عمل لیفت بازو که با نام براکیوپلاستی نیز خوانده می شود، می تواند بسیار کمک کننده باشد.
در این روش جراحی زیبایی، با کاهش پوست های اضافی بازو و همچنین بافت زیرین، بازو ها بعد از جراحی زیبایی بازوف فرمی محکم و صاف می گیرند. همچنین بازو ها باریکتر و مناسب تر خواهد شد.

علت افتادگی بازو ها

افتادگی بازو ها علت متعددی دارد . برخی از این دلایل شامل افزایش وزن در گذشته و کاهش شدید وزن، بیماری، افزایش سن و موارد دیگر است که با انجام جراحی برطرف می شود.

نحوه جراحی لیفت بازو

جراحی لیفت بازو و یا جراحی زیبایی بازو نیز با ایجاد یک برش در قسمت داخلی (زیر بغل یا پشت بازوها) زده می شود و چربی ها و پوست های اضافی موجود در این بخش برداشته می شود و سپس بخیه زده می شود. جراح عمومی با استفاده از بهترین روش های جراحی زیبایی و استفاده از تکنیک های جدید به گونه این جراحی را انجام می دهد که کمترین اسکار و جای بخیه بماند.

چه انتظاری از جراحی لیفت بازو باید داشت ؟

قبل از جراحی لیفت بازو، جراح عمومی نیز با کاندید جراحی لیفت بازو در خصوص جراحی زیبایی نیز صحبت هایی را خواهند داشت و در این میان درباره ی نحوه ی انجام جراحی نیز اطلاعاتی در اختیار بیمار گذاشته می شود. در طول این جلسه مشاوره فرد می تواند هر گونه سوالی که ممکن است در مورد جراحی داشته باشد از جراح پلاستیک بپرسد.

نحوه انجام جراحی لیفت بازو به چه صورت است؟

در روز جراحی، با استفاده از آرامبخش و یا داروی بیهوشی، بیهوشی عمومی برای بیمار صورت میگیرد. داروی مصرفی با توجه به میزان جراحی مرود نیاز متغیر است.
بعد ازآن نوبت به ایجاد برش برای جراحی است. در این مرحله با توجه به نیاز بیمار برای برداشتن چربی و پوست اضافی نیز میزان برش و زمان آن متغیر است.
برش در زیر بازو و از زیر بغل شروع می شود که با روش لیپوساکشن این چربی ها خارج می شود. بافت زیرین با بخیه های مخصوص بخیه زده می شود و تغییر شکل صورت می گیرد. پوست نیز با توجه به میزان چربی های برداشته شده نیز برش خورده و صاف می شود. از بخیه های قابل جذب برای این جراحی استفاده می شود.

افرادی که به خانم دکتر روناک تمدن برای انجام جراحی لیفت بازو مراجعه می کنند در خصوص لیفت بازو  سوالاتی را می پرسند. برای دریافت مشاوره در این خصوص می توانید به خانم دکتر تمدن مراجعه نمایید و برای دریافت وقت مشاوره می توانید با شماره های  ۳۶۶۰۴۶۵۶- ۳۲۵۱۷۵۷۹- ۰۲۶ تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید از اینستاگرام دکتر تمدن دیدن فرمایید.

مراقبت های بعد از جراحی لیفت بازو

بعد از لیفت بازو نیز باید مراقبت هایی را انجام داد تا فرد به نتیجه مطلوب خود برسد. برخی از این اقدامات شامل موارد زیر است :
بازو ها باید بانداژ شده باشد. همچنین از یک لباس مخصوص برای کاهش میزان تورم باید استفاده کرد که جراح پلاستیک قبل از جراحی آن را تجویز می نماید.
ممکن است از لوله های کوچکی برای تخلیه خونابه ها استفاده شود که بعد از مدت کوتاهی جراح آن را بر می دارد.
انجام دستور عمل های جراحی نیز باعث می شود تا به بهترین نتیجه بعد از جراحی برسید.

سایر خدمات دکتر روناک تمدن جراح عمومی در کرج 

لیفت سینه 

ماموپلاستی 

پروتز سینه 

سوالات متداول جراحی پروتز سینه

پاسخ

پنج × دو =

Call Now Button