تزریق چربی

تزریق چربی

تزریق چربی که به عنوان جوانسازی صورت با تزریق چربی نیز شناخته می شود ، می تواند روشی مؤثر برای کاهش چین و چروک ، کاهش اسکار آکنه و بازیابی مجدد ظاهرو جوان ترشدن صورت باشد.

تزریق چربی

با تزریق، چربی های بدن خود فرد برداشت شده و جراح عمومی و زیبایی با تزریق به صورت و یا گردن باعث تقویت بهبود و جوانی صورت می شوند و باعث پر شدن چین های عمیق ، نرم شدن چین و چروک صورت ، نرم و پر کردن لب ها و ایجاد سطوح کم عمق در صورت و اطراف آن می شوند.

کاندید تزریق بوتاکس

بر خلاف مابقی تزریق های آرایشی و جوانسازی که از محصولات مصنوعی ساخته می شود، تزریق چربی احتمال واکنش های آلرژیک  ایجاد نمی کند. زیرا بافت چربی از بدن خود شما گرفته می شود. در حالی که تزریق چربی روند پیری را متوقف نمی کند لیفت صورت ، بالابر پیشانی و ابرو یا سایر جراحی ها استفاده شود. تزریق چربی همچنین علاوه بر سودمندی سایر روشهای جراحی زیبایی نیز تاثیر گذار است. با این حال تزریق چربی را می توان در همه ی افرادی که دارای بانک چربی خوبی در بدن خود هستند و صورتشان نیاز به تزریق چربی دارد انجام داد.

گفتن این نکته ضروری است که تزریق چربی علاوه بر آن که در صورت انجام می شود، می توان در دستها، سینه ها، باسن و گردن با توجه به نیاز فرد انجام داد.

با این حال بهترین روش برای تعیین اینکه شما کاندید تزریق چربی هستید یا خیر می توانید با دکتر تمدن جراح عمومی و زیبایی نیز مشورت نمایید.

افرادی که خواهان موارد زیر هستند، کاندید جراحی تزریق چربی هستند:

  • خواهان افزایش حجم هستند و نیاز به تزریق در بافت های دارای عمق هستند.
  • از نظر جسمی سالم هستند.
  • درجه خفیف یا متوسطی از پیری یا افزایش سن در صورت داشته باشند.
  • در جهت بهبود ظاهر بوده و اهداف منطقی داشته باشند.

چگونه می توان برای تزریق چربی (تزریق صورت) آماده شد؟

تزریق چربی یک روش گسترده تر از استفاده از سایر پرکننده های تزریقی است زیرا تکنیک های لیپوساکشن در این روش درگیر هستند. این تکنیک ها برای استخراج چربی قبل از تزریق استفاده می شوند.

در حالی که تزریق چربی یک روش غیر جراحی است که معمولاً با بی حسی موضعی انجام می شود ، در صورت جمع آوری مقادیر بیشتر چربی از طریق روش های لیپوساکشن ممکن است به بی حسی موضعی همراه با آرام بخش نیاز داشته باشد.

افرادی که به خانم دکتر روناک تمدن برای انجام تزریق چربی مراجعه می کنند در خصوص این روش جوانسازی  سوالاتی را می پرسند. برای دریافت مشاوره در این خصوص می توانید به خانم دکتر تمدن مراجعه نمایید و برای دریافت وقت مشاوره می توانید با شماره های  ۳۶۶۰۴۶۵۶- ۳۲۵۱۷۵۷۹- ۰۲۶ تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید از اینستاگرام دکتر تمدن دیدن فرمایید.

آماده سازی برای تزریق چربی ممکن است شامل موارد زیر باشد:

  • انجام آزمایشات مخصوص یا ارزیابی پزشکی
  • مصرف داروهای خاص یا تنظیم داروهای فعلی شما
  • قبل از لیپوساکشن و تزریق چربی مصرف دخانیات به مدت ۲ هفته متوقف شود.
  • خودداری از آسپرین ، داروهای ضد التهاب و مکمل های گیاهی به دلیل افزایش خطر خونریزی
  • تعیین روش مناسب برای بیرون کشیدن چربی ها و ناحیه مورد نظر
  • بیان تمامی جراحی های قبلی و سابقه بیماری به جراح عمومی و زیبایی قبل از انجام هر گونه اقدامات زیبایی

https://my.clevelandclinic.org/cosmetic-plastic-surgery/procedures/fat-injection#prepare-tab

برخی دیگر از خدمات زیبایی دکتر روناک تمدن

ابدومینوپلاستی

بلفاروپلاستی

لیفت سینه

پروتز سینه

تزریق بوتاکس

پاسخ

چهار × 2 =

Call Now Button