تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس

ممکن است درباره ی تزریق بوتاکس در تبلغات، وبلاگ ها و حتی از دوستان خود اطلاعاتی به دست آورده باشید. اما بسیاری از تصورات غلت در این مورد بوتاکس و موارد استفاده از بوتاکس نیز وجود دارد که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت.

تزریق بوتاکس

تزرییق بوتاکس به صورت

طبق تاییدیه وزارت بهداشت آمریکا و البته ایران استفاده از بوتاکس برای کاهش خطوط خفیف صورت به منظور جوانسازی صورت استفاده می شود.

موارد استفاده از بوتاکس چیست؟

از بوتاکس برای سه هدف عمده استفاده می شود که شامل کنترل اسپاسم، کاهش تعریق برخی از اعضای بدن و بهبود زیبایی.

دراین مقاله بیشتر در خصوص انواع بوتاکس و نوع استفاده ی آن ها توضیح خواهیم داد.

بوتاکس به منظور برطرف کردن موقتی برخی از خطوط خفیف صورت مانند خط اخم، خطوط اطراف چشم و زیر چشم نیز استفاده می شود.

بوتاکس های آرایشی به عنوان پرکننده های پوستی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. توصیه می شود برای انجام جوانسازی صورت و تزریق بوتاکس به جراح زیبایی مراجعه نمایید تا با معاینه روش های مناسب برای شما تعیین و تشخیص داده شود.

انواع بوتاکس

امروزه معمولا از بوتاکس های کره ای در برند های مختلف مانند Dermatox، Neuronox و Canitox که در این ۳ برند از بوتاکس های معروف دو مورد اول نتایج بهتری را نشان داده و طرفداران خود را در ایران پیدا کرده است.

نوع دیگر بوتاکس هایی که خانم دکتر روناک تمدن معمولا برای مراجعه کنندگان محترم و کاندید های جوانسازی صورت و دست توصیه می کنند، Masport می باشد که تولید ایران می باشد. این نوع از بوتاکس تاییدیه وزارت بهداشت را داراست و کمی از بوتاکس های کرده ای گران تر می باشد زیرا کیفیت و ماندگاری بهتری دارد. همچنین این نوع از بوتاکس ها هیچ گونه عارضه ای را به همراه ندارد.

جوانسازی صورت یکی از اقداماتی است که بسیاری از خانم ها به منظور  شادابی و جوانی صورتشان انجام می دهند یکی از اقداماتی که امروزه انجام می شود تزریق بوتاکس می باشد. برای دریافت مشاوره می توانید به خانم دکتر تمدن مراجعه نمایید. برای دریافت وقت مشاوره می توانید با شماره های  ۳۶۶۰۴۶۵۶- ۳۲۵۱۷۵۷۹- ۰۲۶ تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید از اینستاگرام دکتر تمدن دیدن فرمایید.

دیگر برند مورد استفاده دکتر روناک تمدن نیز بوتاکس انگلیسی با برند Dysport می باشد. این نوع از بوتاکس علاوه بر مصرف در حوزه ی زیبایی مانند جوانسازی صورت و دست نیز درمان دارویی مانند درمان برخی از بیماری ها شامل فیشر آنال یا همان فیشر مقعد، درمان تعریق زیاد زیر بغل  و یا کف دست و درمان میگرن دارد.

محل تزریق بوتاکس

محل تزریق بوتاکس در صورت شامل ناحیه پیشانی یعنی خطوط افقی که بر روی پیشانی می افتد ناحیه تزریق می باشد. ناحیه بعدی خط اخم می باشد که بین دو ابرو را شامل می شود و خط های پنجه کلاغی که خطوط گوشه چشم شامل همین بخش است نیز  تزریق بوتاکس انجام می شود.

برای صورت فقط آن بخش از داخلی چشم که روی بینی می باشد می توان تزریق بوتاکس انجام داد و بسیار منطقه ی خوبی است.

در مابقی بخش های صورت مانند خط خنده که از پره بینی تا کنار لب ادامه دارد، بوتاکس زیاد برای این بخش ها مفید نیست و حتی توصیه می شود که استفاده نشود. برای این بخش های صورت می توان تزریق ژل و چربی نیز مفید تر است و بهتر نتیجه می دهد.

دکتر روناک تمدن توصیه می نمایند برای جوانسازی صورت و تعیین بهترین روش حتما به دکتر مربوطه مراجعه شود.

https://www.allaboutvision.com/cosmetic/botox.htm

برخی دیگر از خدمات زیبایی دکتر روناک تمدن

ابدومینوپلاستی

بلفاروپلاستی

لیفت سینه

پروتز سینه

پاسخ

5 − 2 =

Call Now Button